مراحل تولید

تحقیقات

به نظر شما مهم ترین قسمت از فرایند تولید یک محصول کدام است؟ طراحی؟ برنامه ریزی؟

تعجب نکنید!

تحقیق و مطالعه کلیدی ترین مرحله از تمام فرآیند تولید است! کاملاً مشخص است که درک کامل از محصول و پایه ریزی آنچه که در ابتدا ایجاد می کنید بستری است برای ایجاد یک شروع قوی و پایه ایی محکم برای مرحله تولید.

چرا؟

ساده است! هرچه بیشتر در مورد آنچه که شما در تلاش برای انجام آن هستید بدانید، احتمال بیشتری وجود دارد که محصولی تولید کنید که مردم آن را بپسندند.

ما تلاش های زیادی در سال های گذشته انجام داده ایم تا نیازهای شما را درک کنیم و بهترین ساعت دیواری که مناسب خانه شما است را ایجاد کنیم. این زیبااست، محصولی با کیفیت بالا و دارای یک سبک منحصر به فرد.

طراحی و مهندسی تولید

ما آگاه هستیم که تنوع بسیار زیادی از ساعت های دیواری وجود دارد. در اینجا در Onn-Studio، ما معتقدیم که هنر طراحی چیزی بیش از صرفاً ساختن یک محصول به تنهایی است. هدف ما تولید محصولی است که نه تنهادارای نشان های زیبایی شناسی است، بلکه دارای ویژگی های چشمگیر نیز می باشد، به طوری که نمیتوان آنها را نادیده گرفت. در طول مراحل طراحی، توجه کامل ما به دیدگاه ها، سلیقه ها و بازخوردهای شما است ، و روح به چهار موضوع بی نظیر که به سادگی دوست داشتنی با جنبه های بسیار زیبا مانند: مجموعه های ما از کلاسیک

Dedicate to perfection

Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultriceseobre posuere cubilia Curae; Nullam lacus ante, dignissim ut risus ut, dapibus accumsan nisl. Nulla dictum tellus erat, in feugiat augue dapibus quis. Sed et semper ipsum.

قاب و چارچوب

اولین گام تولید محصول این است که فریم هایی را که از بلوط زیبا ساخته شده اند را ایجاد کنیم. مجموعه ساعت های ما به شکل، استایل و اندازه متناسب با سلیقه، خانه و شیوه زندگی شما می باشد، بنابراین شما به راحتی مطابق با سلیقه خود می توانید آنرا انتخاب کنید.

رنگ آمیزی قاب و چارچوب

سپس نوبت رنگ آمیزی فریم ها است. در Onn-Studio، گستره رنگها بسیار زیاد است. شما می توانید ساعت ها رااز فریم هایی با تمامی رنگهاو همچنین سری جدید رنگ آمیزی به سبک پتینا که اخیرا ساخته شده است انتخاب کنید. ما هر ساعت را با اشتیاق و ظرافت رنگ می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که یک ساعت خیره کننده با احساسات خوب دریافت می کنید. هر ساعت حاوی هنری منحصر به فرداست. Onn-studio می خواهد محصولی نفیس  و منحصر به فرد را در بازار به ارمغان بیاورد و این مزیت رقابتی است که ما داریم.

طراحی آینه

شیشه ایی برش داده شده و طراحی شده ی دست ساز تحت نظارت یک سرپرست برای اطمینان از این که آنها را به استاندارد مورد نظر می رساند و تولید می کند. تعداد محدودی از هنرمندان متخصص ما زمان زیادی را با ظرافت، صرف رنگ امیزی و ساخت هر آینه می کنند،از جمله طرح های آبرنگ متنوع و …

قبل از محصول نهایی

این مرحله ممکن است آسان به نظر برسد!

برعکس، این یکی از بخشهای پر تنش تمام پروسه است.

نه تنها ما هر مرحله را بازرسی، بررسی و نظارت می کنیم، ما باید اطمینان حاصل کنیم که ساعت، قبل از ارسال به شما کاملا مونتاژ شده است. عملکرد ساعت و استاندارد آن، قاب، شیشه و همه آنها بخش هایی است که ما قبل از ارسال برای شما آزمایش می کنیم. پس از آن، ما می خواهیم محصول را به شکل خوب و شرایط عالی به مشتری برسانیم. هنگامی که قطعات به هم متصل می شوند، مرحله نهایی توسط بهترین مهندسین و تولید کنندگان انجام می شود. در حقیقت، این محصول تضمین دو ساله دارد و تیک تاک ساعت کاملا بی صدا است. نظارت منظم فرآیند تولید، یکی از اجزای مهم تضمین کیفیت در Onn-Studio است.و این کار انجام شده است!یک ساعت زیبا که البته زمان را به شما می گوید و در خانه شما می درخشد.

پشتیبانی از مشتری و فراتر از آن

رضایت مشتری، بازخورد مشتریان و تأیید مثبت بیشتر مشتریان برای ما بسیار با ارزش است. Onn-Studio معتقد است که تعهد به رضایت مشتری، یک داستان است که تا زمانی که ساعت شما روی دیوار می درخشد، ادامه پیدا می کند.

0
سبد خرید شما